Icon Geri Dönüşüm

Gurubumuz Yurt içi ve Yurt dışında Katı-Sıvı Atık Arıtım sistemleri; atık toplama ve rehabilite etme, yağmur suları, yeraltı suları; arıtım, geri kazanma konularında en kapsamlı, teknolojik ve güncel sistemler kullanılarak anahtar teslimi projeler yapmaktayız.

Gurubumuz Balkanlarda Avrupa’nın en büyük “HURDA ARAÇ TOPLAMA, GERİ DÖNÜŞÜM” tesisini kurmaktadır. Tamamen interaktif bir sistemde her model araçlar için kullanılabilecek tüm malzemelerinin AB Standartlarında sertifikalandırılmış şekilde yeniden kullandırılması sağlanan en kapsamlı tesisi olacaktır.

Bu tesis kısa bir zaman içerisinde her türlü “BEYAZ EŞYA, ELEKTRONİK EŞYA VE DİJİTAL İLETİŞİM ALETLERİ (CEP TELEFONLARI)” nin geri dönüştürüldüğü tesis de eklenecektir.

Geleceğin dünyası için “ÇEVRE VE GERİ DÖNÜŞÜMÜN” öneminin farkında olarak DÜNYAYA ÖRNEK BİR FİRMA olmak için var gücümüzle çalışmak tek amacımızdır. Bizim geleceğimizin çevre duyarlılığı ve insana değer vermek olduğunu biliyoruz. Bunun bilinmesine gayret etmek insanlığımızın gereğidir…