Hakkımızda

2001 yılında kurumsal hayatına başlayan Icon Group, firma yatırım & finans danışmanlığı, organizasyon, gayrimenkul danışmanlığı, hukuk, turizm-otelcilik-spor, dış ticaret, medya, yatırım danışmanlığı, enerji, çevre ve havalimanı & liman işletmelerinde faaliyet göstermektedir.


Icon Group’a bağlı şirketler Türkiye, Hindistan, Senegal, Kenya, Kosova ve Belçika’da faaliyetlerini sürdürmektedir. Icon Group, içinde bulunduğu sektörlerdeki bilgi ve deneyimi sayesinde büyüyerek, Türkiye ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmaktadır.


Icon Group, müşterilerini ve isteklerini en iyi şekilde anlayarak, onlar için en uygun çözüm yollarını belirlerken, müşteri memnuniyetini her zaman ilk planda tutar.


Firmamız, uzman kadrosu ve disiplinli çalışmasıyla, küresel sistemlere uyarak başarılı çalışmalarına devam etmektedir ve bu çalışmaları için ayrı şirketler ihdas ederek Gurup Şirket halinde sorumlu profesyoneller ile faaliyetini sürdürmektedir.


Amacımız; insana ve çevreye fayda, istihdam ve üretim sağlayarak Ülkemize hem içerde hem dışarda hizmet etmek; aynı zamanda en iyi şekilde temsil etmektir. Çalışmış olduğumuz diğer ülkelerde de aynı amaç doğrultusunda hareket etmek en önemli prensiplerimizden birisidir.

 

www.zeodmz.com